SM Systém cvičení u moře v Chorvatsku | StopBolestiZad.cz

Luxusní aktivní dovolená na lodi v Chorvatsku s cvičením SM systém

Zacvičte si SM systém se zakladetelem STOP BOLESTI ZAD v krásných zátokách chorvatských ostrovů mezi Šibeníkem (Žut) a Splitem (Brač a Hvar). Máte jedinečnou možnost se podívat do míst, která jsou dostupná pouze z lodi. Užijte si komfort ubytování a cestování na katamaránu vyšší třídy Lagoon 42. VIP pobyt pro maximálně 8 cvičících, který je jedinečný na trhu. Ojedinělá možnost cvičit se zkušeným certifikovaným lektorem Spirální stabilizace páteře Romanem Nesvadbou s praxí 12 let. Týdenní turnusy zahajujeme v Šibeníku v Chorvatku vždy v sobotu odpoledne první hodinou a končí v sobotu ráno. Pobyt je pro ty, co se chtějí SM Systém naučit nebo i základy znají. V ceně je 1 hodina individuální konzultace během pobytu.

Cena zahrnuje: 2x denně cvičení SM systém, chůze s hůlkami - Rehab Walking, odborné přednášky, luxusní plavbu, výlety, individuální konzultaci, ubytování a snídaně.


Termíny pobytu cvičení u moře na chorvatských ostrovech mezi Kornati a Hvarem


SM systém v zátokách ostrovů Chorvatska a pobyt na plovoucím "hotelu" katamaránu

Pojďte si s námi zacvičit do Chorvatska a vezmeme Vás do míst, kam se jen stěží podíváte. Je jen několik málo pocitů, které se vyrovnají rannímu koupání v průzračné vodě tiché a opuštěné zátoky. Vůně ranní kávy se mísí s vůní piniových hájů a moře na pobřeží. Čas není důležitý. Není kam spěchat, stačí jen přivřít oči, vychutnávat klid a pohodu, která Vás obklopuje. Ubytováni budete přímo na lodi ve dvou-lůžkových kajutách s vlastním sociálním zařízení (sprcha a záchod). Kuchyňka obsahuje mikrovlnku, troubu, sporák, kávovar, stroj na led a 2 lednice.

Cvičit budeme na ostrovech kolem Šibeníku (Žut), Trogiru (Malý a Velky Drveník) a Splitu (Brač, Hvar). Pobyt bude plovoucím "hotelu" katamaránu, kde oproti klasické jachtě je více místa a komfortu. Dva kapitáni na lodi a komfort maximálně 8 lidí na týdenním pobytu STOP BOLESTI ZAD. Krásná příroda, čisté moře, četné zátoky stvořené pro meditaci a relaxaci, ale také pro aktivní dovolenou.

Budete mít příležitost prakticky se účastnit manévrů s lodí, dozvíte se zajímavosti z života na lodi, můžete se naučit manipulaci s námořními lany a probudit v sobě touhu plout, která lidstvo odpradávna fascinuje.SM Systém Chorvatsko cvičeni


SM Systém Chorvatsko cvičeni
SM Systém Chorvatsko cvičeni
SM Systém Chorvatsko cvičeni

.
SM Systém Chorvatsko cvičeni
SM Systém Chorvatsko cvičeni
SM Systém Chorvatsko cvičeni

.
SM Systém Chorvatsko cvičeni
SM Systém Chorvatsko cvičeni
SM Systém Chorvatsko cvičeni

PROGRAM SM SystémU PRO ZAČÁTEČnÍKY

Program je určen pro všechny ty kteří se rozhodli zatočit s bolestmi zad jednou provždy. Nejedná se o zázrak na počkání, ale o účinný návod, jak tělo zbavit špatných pohybových návyků a opět ho vrátit do rovnováhy. Naučíme Vás 11 základních cviků SM systému, které využijete pro domácí cvičení. Tyto cviky, jsou rozděleny do 2 kategorií, a to na 6 cviků ve stoje a 6 cviků na židličce (pro osoby, pro které je cvičení ve stoje náročné či bolestivé). Součástí programu jsou přednášky během plavby na téma základní principy metody, aplikace a použitelnost SM Systému u jednotlivých zdravotních potíži pod vedením certifikovaného lektora z pohybových center STOP BOLESTI ZAD. Program jsme navrhli tak, aby jste měli dostatek času na procházky a výlety po okolí, a mohli tak regenerovat tělo i mysl zároveň.

PROGRAM SM Systém PRO mírně POKROČILÉ

Program je určen pro všechny ty kteří znají základní 6 cviků SM Systému a chtějí se naučit další cviky a naučit se i zdravou chůzi s holemi . Součástí programu jsou večerní procházky pod vedením certifikovaného lektora z pohybových center STOP BOLESTI ZAD.

Denní program

Cvičení(začátečníci nebo pokročilí):
ráno(7x) a pozdní odpoledne(7x)

Nácvik chůze s holemi(mírně pokročilí):
během dne nebo večer (7x)

Přednášky(začátečníci a pokročilí):
4x během plavby

Přednáška a diskuze 1. den - "Základy SM systému, co vše musím vědět, aby cvičení mi pomohlo."
Přednáška a diskuze 2. den - "Jak Vám osobně může metoda SM systém pomoci, když máte danný zdravotní problém."
Přednáška a diskuze 3. den - "Jaké cviky SM Systému jsou pro mě vhodné, abych si neublížil"
Přednáška a diskuze 4. den - "Rehabilitační chůze s hůlkami dle MUDr. Smíška"SM Systém Chorvatsko cvičeni
SM Systém Chorvatsko cvičeni
SM Systém Chorvatsko cvičeni

8 doporučení(referencí) proč zažít pobyty STOP BOLESTI ZAD v Chorvatsku

Kde jste slyšeli lektora pobytu Romana Nesvadbu?

ČESKÁ TELEVIZE
ČESKY ROZHLAS

TV SEZNAM
DUŠE K

Doprava

Katamarán pojede přímo z města Šibeník a tím je dostupný i autobusem. Nejlevnější cena cesty je Flixbusem. Když si koupíte cestu dříve, vychází zpáteční cena jízdenky od 2 284 Kč. Pokud by jel někdo autem a měl místo, můžeme vás propojit s dalšími zájemci.

Kontakt a rezervace

telefon: 777 755 196

email: info@stopbolestizad.cz

Rezervační údaje

Souhlasím s obchodními podmínkami, se zásady pro ochranu osobních údajů.

STOP BOLESTI ZAD s.r.o.

Vzdělávací a pohybové centru, které pořádá kurzy SM Systému základní a pokročilé pro doktory, fyzioterapeuty, maséry, trenéry, pacienty... Kurzy pořádá převážně v Praze, ale vzdělává i rehabilitační pracovníky po celé ČR a v zahraničí.

Projekty

Portál zaměřující se na bolesti zad a majitel registrované obchodní značky STOP BOLEST ZAD.


KONTAKT

STOP BOLESTI ZAD s.r.o.
Vinohrady - nám. Jiřího z Poděbrad
Vinohradská 163/107, Praha 3, 130 00

 info@stopbolestizad.cz
 +420 777 755 192


ONLINE PLATBY

Copyright 2011-2021 © StopBolestiZad.cz All Rights Reserved. Created by STOP BOLESTI ZAD s.r.o.