SM Systém cvičení v hotelu Edvard - Frenštát pod Radhoštěm - Beskydy | StopBolestiZad.cz

SM SYSTÉM - PROGRAM PRO ZDRAVÁ ZÁDA S POBYTEM V HOTELU EDVARD V BESKYDECH

Využijte prodloužený víkend či celý týden pro relaxaci a regeneraci vašich zad v srdci Beskyd. Každý den vás čeká teoretická část, nezbytná pro pochopení metody a správné provedení cviků a 2x denně skupinové lekce cvičení SM Systému. V ceně programu je samozřejmě zahrnuto ubytování se snídaní (snídaně samoobslužný bufet s výběrem jídel).

Cena programu s ubytováním:
Pobyt na 3 noci, snídaně, cvičení- předběžná cena od 5 900 Kč/os ve dvoulůžkovém pokoji


Termíny pobytu v hotelu Edvard v Beskydech

Pobyt v hotelu Edvard v Beskydech
27.06. - 30.06. 2024
Pobyt v hotelu Edvard v Beskydech s Romanem Nesvadbou s cvičením SM systém 2x denně, nácvik chůze s hůlkami a přednášky jak dát STOP BOLESTI ZAD.
6 350 Kč
Pobyt v hotelu Edvard v Beskydech
26.09. - 29.09. 2024
Pobyt v hotelu Edvard v Beskydech s Romanem Koutníkem s cvičením SM systém 2x denně, nácvik chůze s hůlkami a přednášky jak dát STOP BOLESTI ZAD.
6 350 Kč
Pobyt v hotelu Edvard v Beskydech
10.10. - 13.10. 2024
Pobyt v hotelu Edvard v Beskydech s Romanem Koutníkem s cvičením SM systém 2x denně, nácvik chůze s hůlkami a přednášky jak dát STOP BOLESTI ZAD.
5 900 Kč
Pobyt v hotelu Edvard v Beskydech
07.11. - 10.11. 2024
Pobyt v hotelu Edvard v Beskydech s Romanem Nesvadbou s cvičením SM systém 2x denně, nácvik chůze s hůlkami a přednášky jak dát STOP BOLESTI ZAD.
5 900 Kč
Pobyt v hotelu Edvard v Beskydech
28.11. - 01.12. 2024
Pobyt v hotelu Edvard v Beskydech s Romanem Koutníkem s cvičením SM systém 2x denně, nácvik chůze s hůlkami a přednášky jak dát STOP BOLESTI ZAD.
5 900 Kč

PROGRAM SM SystémU PRO ZAČÁTEČnÍKY

Program je určen pro všechny ty kteří se rozhodli zatočit s bolestmi zad jednou provždy. Nejedná se o zázrak na počkání, ale o účinný návod, jak tělo zbavit špatných pohybových návyků a opět ho vrátit do rovnováhy. Naučíme Vás 12 základních cviků SM systému, které využijete pro domácí cvičení. Tyto cviky, jsou rozděleny do 2 kategorií, a to na 6 cviků ve stoje a 6 cviků na židličce (pro osoby, pro které je cvičení ve stoje náročné či bolestivé). Součástí programu jsou večerní přednášky na téma základní principy metody, aplikace a použitelnost SM Systému u jednotlivých zdravotních potíži pod vedením certifikovaného lektora z pohybových center STOP BOLESTI ZAD. Program jsme navrhli tak, aby jste měli dostatek času na procházky a výlety po okolí, a mohli tak regenerovat tělo i mysl zároveň.

Pro začátečníky máme připraveno 6h skupinových lekcí, 3h přednášky a možnost připojit se na nácviku chůze dle metody pana doktora Smíška

PROGRAM SM Systém PRO mírně POKROČILÉ

Program je určen pro ty, kteří již pod vedením cvičili základních 6 cviků SM systému a chtějí rozšířit své dovednosti o pokročilé verze těchto cviků a naučit se cviky čísla 7 až 11, a zdokonalit se v technice zdravé chůze s holemi. Tento program předpokládá, že účastníci mají zkušenosti s cvičením SM systém pod osobním vedením, což je klíčové pro zařazení do skupiny pokročilých. Samozřejmě se můžete přidat k našim začátečníkům na přednáškách a dozvědět se zajímavé a užitečné informace o metodě pana doktora Smíška.

Pro pokročilé máme připraveno 6h skupinových lekcí, 1h nácvik chůze a přednášky.Denní program

První den pobytu vás budeme očekávat na předem domluveném místě (recepce, tělocvična..) a následně se odebereme na první skupinovou lekci. Přesný program obdržíte zhruba týden před pobytem, ale s úvodní schůzkou počítejte okolo 16 - 17 hodiny.

V rámci tohoto programu získáte celkem 11 hodin intenzivního vzdělávání a cvičení. Tento čas je strategicky rozdělen mezi praktické cvičení a teoretické přednášky, což vám poskytne komplexní pochopení a dovednosti potřebné pro zlepšení vašeho zdraví a pohybového aparátu, vše za výhodnou cenu.

 • Cvičení SM systému: Každé ráno a večer 55 minut intenzivního cvičení pro dynamický start a relaxační konec dne.
 • Přednášky:
  • 1. den: Základy SM systému - Co vše musím vědět, aby mi cvičení pomohlo.
  • 2. den: Osobní přínos SM systému - Jak metoda může pomoci při specifických zdravotních problémech.
  • 3. den: Výběr cviků - Jak si vybrat vhodné cviky SM systému, aby nedošlo k újmě.
 • Nácvik chůze s holemi: Dvě půlhodinové lekce zaměřené na techniku a výhody zdravé chůze, pro zlepšení vaší pohyblivosti a stability.
 • Procházky: během dne, si budete moci užít procházky v krásném okolí, ideální pro aplikaci naučených principů a pro regeneraci těla i mysli.
OBJEDNAT


Hotel Edvard léto
Hotel Edvard zima

Ubytování: hotel Edvard ***

Hotel Edvard nově postavený moderní samoobslužný apartmánový hotel v podhůří Velkého Javorníku. Hotel se nachází v areálu Horečky ve Frenštátě pod Radhoštěm. V nejbližším okolí jsou skokanské můstky, amfiteátr s letní scénou, stezka v korunách stromů, dětské hřiště, bosý chodníček a krásná zvonička. Co by kamenem dohodil je město Frenštát pod Radhoštěm, Velký jeseník a Trojanovice s dolní stanicí lanovky na Pustevny a Radhošť.


Nabízí ubytování v moderních prostorných studiích a apartmánech zařízených moderním nábytkem v čistých liniích. V každém z nich najdete prostorné koupelny s vybavené sprchovým koutem, umyvadlem a sociálním zařízením, plně vybavený kuchyňský kout s lednicí, varnou deskou,mikrovlnkou, varnou konvicí a nádobím na vaření. Kávu si vychutnáte na balkoně nebo terase s venkovním posezením. Nechybí TV a internet.


Ve společenské místnosti hotelu je k dispozici samoobslužný bar, kávovar s kvalitní zrnkovou kávou, svačinový automat s nabídkou nápojů, drobného občerstvení a hotových jídel. K dispozici je společenská místnost s dětským koutkem, kolárna / lyžárna a za poplatek finská saunu s kapacitou až 8 osob. Na zahradě je pro Vás připravené dětské hřiště a přírodní ohniště. Hotel nemá recepci, check-in probíhá samoobslužně pomocí trezorových schránek. Hotel nenabízí pokojovou službu, úklid probíhá vždy až po ukončení pobytu. V případě potřeby je možné požádat o mimořádný úklid nebo výměnu prádla a ručníků. Ubytování s domácími mazlíčky je možné pouze po předchozí dohodě za poplatek.


Více informací o Hotel Edvard v Beskydech


Hotel Edvard studio
Hotel Edvard koupelna

MORAVSKOSLEZSKÉ BESKYDY

Vítejte v Moravskoslezských Beskydech, jež jsou součástí největší České chráněné krajinné oblasti Beskydy. Nejvyšším vrcholem Moravskoslezských Beskydech je Lysá hora (1323 m), k dalším přírodním krásám Moravskoslezských Beskyd patří Pustevny, odkud je krásná procházka k soše Radegast a na nedaleký Radhošť (1129) s kaplí svatého Cyrila a Metoděje. Oblast je ideální jak pro letní tak pro zimní turistiku a je protkána stovkami kilometrů turistických i cyklistických tras. Kromě přírodních krás se zde nacházejí také historické a kulturní památky jako Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm, muzea Tatra v Kopřivnici nebo “moravský Betlém” město Štramberk.


Pohled z Velkého Javorníku
Pustevny v zimě


Časté otázky

Cvičení je vhodné od 5ti do 100 let. Takže můžou se zapojit děti, rodiče, ale i prarodiče.
Určitě může přijet. Jen jestli chcete výhodnou cenu, budete s někým jiným na pokoji. Proto pokud máte kamaráda či kamarádku, tak jeďtě nejlépe spolu, koho nebolí záda ;-). Můžete být na pokoji sami, ale příplatek je 50% celkové ceny zájezdu. Vaši variantu napiště do poznámky. Muži mohou taky, ale nemůžeme garantovat místo pro ně, protože samotní muži se tak často nehlásí a nejde to bohužel párovat s ženami.
Ano, cvičení je ráno a pak pozdní odpoledne, aby jste mohli poznávat okolí a měli čas na relax.
Příjezd je bezproblémový celoročně, parkování na parkovišti přímo před hotelem. Celý objekt je monitorován bezpečnostními kamerami se záznamem. Autobusem nebo vlakem se dostanete do města Frenštát pod Radhoštem. Autobusová zastávka "Frenštát pod Radhoštěm, rest.Na šenku" je vzdálena něco přes kilometr, železniční stanice "Frenštát pod Radhoštěm město" 2 km.
Ceník

V ceně je zahrnuto:

 • 6x skupinová lekce
 • 2x nácvik chůze
 • 3x přednáška
 • ubytování
 • snidaně
 • parkování
Pobyt na 3 noci, snídaně a cvičení, předběžná cena od 5 900 Kč/os ve dvoulůžkovém pokoji
Doplatky:
 • jednolůžkový pokoj 240 Kč/noc
 • necvičící osoba na pokoji s cvičícím se snídaní od 970 Kč/noc
 • rekreační poplatek 20 Kč/os/noc starší 18 let
Možnost dokoupit:
1h konzultace SM Systému 1200 Kč

Storno podmínky

Storno podmínky Stop Bolesti Zad:
 • 31 dní a více - zdarma
 • 22 - 30 dní - 50% z ceny cvičení/os
 • 15 - 21 dní - 70% z ceny pobytu/os
 • 00 - 14 dní - 100% z ceny pobytu/os

Kontakt

telefon: 602 787 989

email: info@hoteledvard.cz

Jak probíhá rezervace

Pokud jste si vybrali termín, stačí vyplnit rezervační údaje, tedy vaše jméno, příjmení, telefon a email. Zvolte vámi vybraný termín, počet cvičících a necvičících. Do poznámky prosím uveďte zda patříte do skupinky pro začátečníky nebo pokročilé. Pole poznámky také může také využít pro sdělení dalších důležitých informací, např. pes, jednolůžko nebo stravovací omezení. Zaškrtněte pole "Souhlasím s obchodními podmínkami, se zásady pro ochranu osobních údajů a dejte odeslat. Tímto je vaše přihláška registrovaná a vy budete přesměrovaní na platbu on-line. Při přihlášení platíte za každou cvičící osobu zálohu za cvičení. Doplatek pobytu se platí hotelu na místě.

Rezervační údaje

Souhlasím s obchodními podmínkami, se zásady pro ochranu osobních údajů.

STOP BOLESTI ZAD s.r.o.

Vzdělávací a pohybové centru, které pořádá kurzy SM Systému základní a pokročilé pro doktory, fyzioterapeuty, maséry, trenéry, pacienty... Kurzy pořádá převážně v Praze, ale vzdělává i rehabilitační pracovníky po celé ČR a v zahraničí.

Projekty

Portál zaměřující se na bolesti zad a majitel registrované obchodní značky STOP BOLEST ZAD.


KONTAKT

STOP BOLESTI ZAD s.r.o.
Vinohrady - nám. Jiřího z Poděbrad
Vinohradská 163/107, Praha 3, 130 00

 info@stopbolestizad.cz
 +420 777 755 192


ONLINE PLATBY

Copyright 2011-2021 © StopBolestiZad.cz All Rights Reserved. Created by STOP BOLESTI ZAD s.r.o.