SM Systém cvičení v rekreačním středisku Retaso - Beskydy | StopBolestiZad.cz
Areál rekreačního střediska Retaso Beskydy

POBYT S CVIČENÍM SM SYSTÉM V REKREAČNÍM STŘEDISKU RETASO V BESKYDECH

Využijte prodloužený víkend či celý týden pro relaxaci a regeneraci vašich zad uprostřed přírody Moravskoslezských Beskyd. Každý den vás čeká teoretická část nezbytná pro pochopení metody a správné provedení cviků a 2x denně skupinové cvičení. V ceně programu je zahrnuto cvičení a ubytování. Cena za stravu bude připočtena dle vašeho výběru.

Cena programu s ubytováním:
Pobyt na 3 noci, snídaně a cvičení od 4 910 Kč/os


TERMÍNY POBYTU V REKREAČNÍM STŘEDISKU RETASO V BESKYDECH


PROGRAM SM SYSTÉM PRO ZAČÁTEČNÍKY

Program je určen pro všechny ty kteří se rozhodli zatočit s bolestmi zad jednou provždy. Nejedná se o zázrak na počkání, ale o účinný návod, jak tělo zbavit špatných pohybových návyků a opět ho vrátit do rovnováhy. Naučíme Vás 12 základních cviků SM systému, které využijete pro domácí cvičení. Tyto cviky, jsou rozděleny do 2 kategorií, a to na 6 cviků ve stoje a 6 cviků na židličce (pro osoby, pro které je cvičení ve stoje náročné či bolestivé). Součástí programu jsou večerní přednášky na téma základní principy metody, aplikace a použitelnost SM Systému u jednotlivých zdravotních potíži pod vedením certifikovaného lektora z pohybových center STOP BOLESTI ZAD. Program jsme navrhli tak, aby jste měli dostatek času na procházky a výlety po okolí, a mohli tak regenerovat tělo i mysl zároveň.

PROGRAM SM SYSTÉM PRO MÍRNĚ POKROČILÉ

Program je určen pro všechny ty kteří znají základní 6 cviků SM Systému a chtějí se naučit další cviky a naučit se i zdravou chůzi s holemi .

Denní program

Cvičení(začátečníci a pokročilí):
ráno(3x/7x) a pozdní odpoledne(3x/7x)

Nácvik chůze s holemi(mírně pokročilí):
dopoledne(3x-7x)

Přednášky(začátečníci a pokročilí):
večer(3x)

Přednáška a diskuze 1. den - "Základy SM systému, co vše musím vědět, aby cvičení mi pomohlo."
Přednáška a diskuze 2. den - "Jak Vám osobně může metoda SM systém pomoci, když máte danný zdravotní problém."
Přednáška a diskuze 3. den - "Jaké cviky SM Systému jsou pro mě vhodné, abych si neublížil"Hotelová budova rekreačního střediska Retaso Beskydy
Areál rekreačního střediska Retaso Beskydy

UBYTOVÁNÍ: REKREAČNÍ STŘEDISKO RETASO

Rekreační středisko Retaso leží uprostřed přírody Moravskoslezských Beskyd v horském údolí Rožnovské Bečvy pod horou Radhošť a Pustevnami. Je ideálním místem pro turistiku, cykloturistiku, houbaření, lyžování, sportovní a rodinné výlety. V nedalekém okolí najdete sochu slovanského pohanského boha slunce a hojnosti Radegasta, horské sedlo Pustevny, Vodní nádrž Horní Bečva nebo Valašské muzeum v přírodě (Rožnov pod Radhoštěm).

Hotelová budova nabízí nedávno zrekonstruované, komfortně zařízené pokoje. Všechny pokoje jsou vybavené stylovým nábytkem, vlastním sociálním zařízením a TV. V přízemí hotelové budovy je k dispozici vybavená společenská místnost s velkoplošnou TV a kuchyňkou. V celém areálu je bezplatný bezdrátový internet.


Součástí areálu je jídelna, kde se podávají snídaně - formou bohatého bufetu. Je možno dokoupit polopenzi nebo plnou penzi (obědy - jedno hlavní jídlo, polévka a nápoj, večeře - jeden hlavní chod a nápoj). V areálu není klasická restaurace, kde by byl výběr z jídelního lístku. Samozřejmostí je možnost bezlepkové nebo vegetariánské stravy, nutné předem nahlásit. Využít můžete také vybavenou kuchyňku v hotelové budově.


V areálu střediska je možné využít bowling se dvěma dráhami, půjčovnu horských kol, billiard, kulečník, stolní tenis, stolního fotbal, ruské kuželky nebo petanque. V areálu jsou rovněž umístěna dvě antuková hřiště.


Více informací o rekreačním středisku Retaso


Pokoj v hotelové budově rekreačního střediska Retaso
Koupelna v hotelové budově rekreačního střediska Retaso

MORAVSKOSLEZSKÉ BESKYDY

Vítejte v Moravskoslezských Beskydech, jež jsou součástí největší České chráněné krajinné oblasti Beskydy. Nejvyšším vrcholem Moravskoslezských Beskydech je Lysá hora (1323 m), k dalším přírodním krásám Moravskoslezských Beskyd patří Pustevny, odkud je krásná procházka k soše Radegast a na nedaleký Radhošť (1129) s kaplí svatého Cyrila a Metoděje. Oblast je ideální jak pro letní tak pro zimní turistiku a je protkána stovkami kilometrů turistických i cyklistických tras. Kromě přírodních krás se zde nacházejí také historické a kulturní památky jako Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm, muzea Tatra v Kopřivnici nebo “moravský Betlém” město Štramberk.


Pohled na horu Radhošť
Pohled na vodní nádrž horní Bečva


Časté otázky

Cvičení je vhodné od 5ti do 100 let. Takže můžou se zapojit děti, rodiče, ale i prarodiče.
Určitě může přijet. Jen jestli chcete výhodnou cenu, budete s někým jiným na pokoji. Proto pokud máte kamaráda či kamarádku, tak jeďtě nejlépe spolu, koho nebolí záda ;-). Můžete být na pokoji sami, ale příplatek je 40% celkové ceny zájezdu. Vaši variantu napiště do poznámky.
Ano, cvičení je ráno a pak pozdní odpoledne, aby jste mohli poznávat okolí a měli čas na relax.
Ano, sami jsme zkoušeli cestu vlakem a je to fajn. Pokud nespěcháte, lze dojet vlakem z Prahy či odkudkoliv do Nového Města na Moravě a pak si vzít místního taxika přímo do hotelu.

Reference na pobyty STOP BOLESTI ZAD

Ceník

Pobyt na 3 noci - ubytování, cvičení a snídaně od 4 910 Kč/os ve dvoulůžkovém pokoje
Pobyt na 3 noci - rekreační poplatek 60 Kč/os starší 18 let


Možnost dokoupit:
1h konzultace SM Systému 1000 Kč
Obědy 525 Kč/os/pobyt (jedno hlavní jídlo, polévka a nápoj)
Večeře 435 Kč/os/pobyt (jeden hlavní chod a nápoj)


Pokud máte zájem o polopenzi nebo plnou penzi, uveďte to prosím do poznámky v přihlášce.

Kontakt

telefon: 777 755 192

email: info@stopbolestizad.cz

Rezervační údaje

Souhlasím s obchodními podmínkami, se zásady pro ochranu osobních údajů.

STOP BOLESTI ZAD s.r.o.

Vzdělávací a pohybové centru, které pořádá kurzy SM Systému základní a pokročilé pro doktory, fyzioterapeuty, maséry, trenéry, pacienty... Kurzy pořádá převážně v Praze, ale vzdělává i rehabilitační pracovníky po celé ČR a v zahraničí.

Projekty

Portál zaměřující se na bolesti zad a majitel registrované obchodní značky STOP BOLEST ZAD.


KONTAKT

STOP BOLESTI ZAD s.r.o.
Vinohrady - nám. Jiřího z Poděbrad
Vinohradská 163/107, Praha 3, 130 00

 info@stopbolestizad.cz
 +420 777 755 192


ONLINE PLATBY

Copyright 2011-2021 © StopBolestiZad.cz All Rights Reserved. Created by STOP BOLESTI ZAD s.r.o.