SM Systém cvičení v hotelu ZADOV | StopBolestiZad.cz

SM SYSTÉM - PROGRAM PRO ZDRAVÁ ZÁDA S POBYTEM V HOTELU ZADOV NA ŠUMAVĚ

Využijte prodloužený víkend či celý týden pro relaxaci a regeneraci vašich zad v srdci Šumavy. Každý den vás čeká teoretická část, nezbytná pro pochopení metody a správné provedení cviků a 2x denně skupinové lekce cvičení SM Systému. V ceně programu je samozřejmě zahrnuto ubytování s polopenzí(snídaně formou švédských stolů a večeře samoobslužný bufet s výběrem jídel).

Cena programu s ubytováním:
Pobyt na 3 noci, polopenze a cvičení 5200-6750 Kč/os ve dvoulůžkovém pokoji
Pobyt na 7 noci, polopenze a cvičení 11300-12350 Kč/os ve dvoulůžkovém pokoji


Termíny pobytu v hotelu ZADOV v oblasti ZADOV na Šumavě

Wellness pobyty v hotelu ZADOV (Stachy) v na Šumavě
25.10. - 28.10. 2024
Wellness pobyty v hotelu ZADOV (Stachy) v na Šumavě s Romanem Nesvadbou s cvičením SM systém 2x denně, nácvik chůze s hůlkami a přednášky jak dát STOP BOLESTI ZAD.
5 990 Kč
Wellness pobyty v hotelu ZADOV (Stachy) v na Šumavě
12.12. - 15.12. 2024
Wellness pobyty v hotelu ZADOV (Stachy) v na Šumavě s Romanem Nesvadbou s cvičením SM systém 2x denně, nácvik chůze s hůlkami a přednášky jak dát STOP BOLESTI ZAD.
5 990 Kč

PROGRAM SM SystémU PRO ZAČÁTEČnÍKY

Program je určen pro všechny ty kteří se rozhodli zatočit s bolestmi zad jednou provždy. Nejedná se o zázrak na počkání, ale o účinný návod, jak tělo zbavit špatných pohybových návyků a opět ho vrátit do rovnováhy. Naučíme Vás 12 základních cviků SM systému, které využijete pro domácí cvičení. Tyto cviky, jsou rozděleny do 2 kategorií, a to na 6 cviků ve stoje a 6 cviků na židličce (pro osoby, pro které je cvičení ve stoje náročné či bolestivé). Součástí programu jsou večerní přednášky na téma základní principy metody, aplikace a použitelnost SM Systému u jednotlivých zdravotních potíži pod vedením certifikovaného lektora z pohybových center STOP BOLESTI ZAD. Program jsme navrhli tak, aby jste měli dostatek času na procházky a výlety po okolí, a mohli tak regenerovat tělo i mysl zároveň.

PROGRAM SM Systém PRO mírně POKROČILÉ

Program je určen pro všechny ty kteří znají základní 6 cviků SM Systému a chtějí se naučit další cviky a naučit se i zdravou chůzi s holemi .

Denní program

Cvičení(začátečníci a pokročilí):
ráno(3x/7x) a pozdní odpoledne(3x/7x)

Nácvik chůze s holemi(mírně pokročilí):
dopoledne(3x-7x)

Přednášky(začátečníci a pokročilí):
večer(3x)

Přednáška a diskuze 1. den - "Základy SM systému, co vše musím vědět, aby cvičení mi pomohlo."
Přednáška a diskuze 2. den - "Jak Vám osobně může metoda SM systém pomoci, když máte danný zdravotní problém."
Přednáška a diskuze 3. den - "Jaké cviky SM Systému jsou pro mě vhodné, abych si neublížil"Hotel Zadov Šumava
Hotel Zadov Šumava jiný pohled

Ubytování: Hotel ZADOV ***

Hotel se nachází v nádherné šumavské přírodě v nadmořské výšce 1050 m, s překrásným výhledem na podhůří centrální Šumavy. Jeho poloha na svahu pod Churáňovským vrchem (1119 m. n. m.) uprostřed lyžařského areálu je naprosto ideální pro zimní sporty a nabízí nepřeberné množství možností pro pěší i cyklistické výlety. Hotel je samozřejmě celý nekuřácký.

Návštěvníkům je k dispozici placené parkoviště přímo u hotelu, sauna, tělocvična, taneční sál, dětske hřiště, trampolína, kulečník, stolní tenis, půjčovna lyží, kol i koloběžek a řada dalších služeb.

Pokoje jsou zrekonstruované, vybavené stylovým nábytkem z masivu s vlastním sociálním zařízením. V celém hotelu je bezplatný bezdrátový vysokorychlostní internet. Ubytovací kapacita je v případě potřeby pro velké akce i více jak 200 lůžek ve dvoulůžkových i třílůžkových pokojích, dále rodinných apartmánech i několika vícelůžkovými pokoji s obývacím pokojem typu junior suite.

Více informací o hotelu Zadov na Šumavě a sporthotelu Olympia


Hotel Zadov Šumava pokoj standard
Hotel Zadov Šumava pokoj standard koupelna

Šumava

Vítejte na Šumavě, v pohoří s nejčistčím vzduchem a s nejzachovalejší krajinou. Zdejší příroda je jako stvoření pro aktivní trávení volného čásu a to v každém ročním období. V zimě zde můžete lyžovat, běžkovat, sáňkovat, nebo provozovat jiné zimní aktivity jejiž základní přehled můžete najít na našich stánkách. V ostatních obdobích je Šumava turistů a cykloturistů. Na své si přijdou samozřejmě i milovníci kulturních, technických i historických památek.


Pohled na Šumavu z hotelu Zadov
Pohled na Šumavu a sjezdovku z hotelu Zadov


Časté otázky

Cvičení je vhodné od 5ti do 100 let. Takže můžou se zapojit děti, rodiče, ale i prarodiče.
Určitě může přijet. Jen jestli chcete výhodnou cenu, budete s někým jiným na pokoji. Proto pokud máte kamaráda či kamarádku, tak jeďtě nejlépe spolu, koho nebolí záda ;-). Můžete být na pokoji sami, ale příplatek je 50% celkové ceny zájezdu. Vaši variantu napiště do poznámky. Můži můžou taky, ale nemůžeme garantovat místo pro ně, protože sam můži se tak často nehlásí a nejde to bohužel párovat s ženami.
Ano, cvičení je ráno a pak pozdní odpoledne, aby jste mohli poznávat okolí a měli čas na relax.
Ano, sami jsme zkoušeli cestu autobusem z Prahy a je to fajn. Z Prahy je možné jet v 12:45 či 13:45 z Praha - Knížecí do Stachy "Zadov Churáňov hotel" a v neděli v 13:35 jede přímý autobus až do Prahy. ;-)

36 doporučení(referencí) proč se přihlásit na pobyty STOP BOLESTI ZAD

Ceník

Možnost dokoupit:
1h konzultace SM Systému 1200 Kč

Kontakt

telefon: 602 256 383

email: recepce@zadovhotel.cz

Rezervační údaje

Souhlasím s obchodními podmínkami, se zásady pro ochranu osobních údajů.

STOP BOLESTI ZAD s.r.o.

Vzdělávací a pohybové centru, které pořádá kurzy SM Systému základní a pokročilé pro doktory, fyzioterapeuty, maséry, trenéry, pacienty... Kurzy pořádá převážně v Praze, ale vzdělává i rehabilitační pracovníky po celé ČR a v zahraničí.

Projekty

Portál zaměřující se na bolesti zad a majitel registrované obchodní značky STOP BOLEST ZAD.


KONTAKT

STOP BOLESTI ZAD s.r.o.
Vinohrady - nám. Jiřího z Poděbrad
Vinohradská 163/107, Praha 3, 130 00

 info@stopbolestizad.cz
 +420 777 755 192


ONLINE PLATBY

Copyright 2011-2021 © StopBolestiZad.cz All Rights Reserved. Created by STOP BOLESTI ZAD s.r.o.