SM Systém cvičení v hotelu Skalský dvůr - Vysočina | StopBolestiZad.cz

POBYT S CVIČENÍM SM SYSTÉM V HOTELU SKALSKÝ DVŮR NA VYSOČINĚ

Využijte prodloužený víkend či celý týden pro relaxaci a regeneraci vašich zad v malebném zákoutí kraje Vysočina. Každý den vás čeká teoretická část nezbytná pro pochopení metody a správné provedení cviků a 2x denně skupinové cvičení. V ceně programu je zahrnuto ubytování s polopenzí(snídaně formou švédských stolů a večeře samoobslužný bufet s výběrem jídel).

Cena programu s ubytováním:
Pobyt na 3 noci, polopenze a cvičení od 5950 Kč/os
Pobyt na 7 noci, polopenze a cvičení od 11950 Kč/os


Termíny pobytu v hotelu ZADOV v oblasti ZADOV na Šumavě

Wellness pobyt v hotelu SKALSKÝ DVŮR na Vysočině
18.07. - 21.07. 2024 - obsazeno
Wellness pobyt v hotelu SKALSKÝ DVŮR na Vysočině s Romanem Koutníkem s cvičením SM systém 2x denně, nácvik chůze s hůlkami a přednášky jak dát STOP BOLESTI ZAD.
6 790 Kč
Wellness pobyt v hotelu SKALSKÝ DVŮR na Vysočině
21.11. - 24.11. 2024
Wellness pobyt v hotelu SKALSKÝ DVŮR na Vysočině s Romanem Koutníkem s cvičením SM systém 2x denně, nácvik chůze s hůlkami a přednášky jak dát STOP BOLESTI ZAD.
6 790 Kč
Wellness pobyt v hotelu SKALSKÝ DVŮR na Vysočině
05.12. - 08.12. 2024
Wellness pobyt v hotelu SKALSKÝ DVŮR na Vysočině s Romanem Koutníkem s cvičením SM systém 2x denně, nácvik chůze s hůlkami a přednášky jak dát STOP BOLESTI ZAD.
6 790 Kč

PROGRAM SM SystémU PRO ZAČÁTEČnÍKY

Program je určen pro všechny ty kteří se rozhodli zatočit s bolestmi zad jednou provždy. Nejedná se o zázrak na počkání, ale o účinný návod, jak tělo zbavit špatných pohybových návyků a opět ho vrátit do rovnováhy. Naučíme Vás 12 základních cviků SM systému, které využijete pro domácí cvičení. Tyto cviky, jsou rozděleny do 2 kategorií, a to na 6 cviků ve stoje a 6 cviků na židličce (pro osoby, pro které je cvičení ve stoje náročné či bolestivé). Součástí programu jsou večerní přednášky na téma základní principy metody, aplikace a použitelnost SM Systému u jednotlivých zdravotních potíži pod vedením certifikovaného lektora z pohybových center STOP BOLESTI ZAD. Program jsme navrhli tak, aby jste měli dostatek času na procházky a výlety po okolí, a mohli tak regenerovat tělo i mysl zároveň.

PROGRAM SM Systém PRO mírně POKROČILÉ

Program je určen pro všechny ty kteří znají základní 6 cviků SM Systému a chtějí se naučit další cviky a naučit se i zdravou chůzi s holemi .

Denní program

Cvičení(začátečníci a pokročilí):
ráno(3x/7x) a pozdní odpoledne(3x/7x)

Nácvik chůze s holemi(mírně pokročilí):
dopoledne(3x-7x)

Přednášky(začátečníci a pokročilí):
večer(3x)

Přednáška a diskuze 1. den - "Základy SM systému, co vše musím vědět, aby cvičení mi pomohlo."
Přednáška a diskuze 2. den - "Jak Vám osobně může metoda SM systém pomoci, když máte danný zdravotní problém."
Přednáška a diskuze 3. den - "Jaké cviky SM Systému jsou pro mě vhodné, abych si neublížil"Hotel Skalský dvůr Vysočina
Terasa a rybník hotelu Skalský dvůr

Ubytování: Hotel SKALSKÝ DVŮR ***

Tříhvězdičkový hotel Skalský dvůr leží v kouzelném zákoutí kraje Vysočina, na okraji chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy, u břehu Skalského rybníku. V okolí hotelu můžete navštívit řadu památek, jako Pernštejn, královské město Polička, památku UNESCO kostel na Zelené hoře nebo spoustu zajímavých míst a přírodních krás (Vírská přehrada, skalní útvary v CHKO Žďárské vrchy, krápníkové jeskyně - Moravský kras).

Nabízí komfortní ubytování s krásným výhledem do přírody. Všechny pokoje jsou vybavené stylovým nábytkem, vlastním sociálním zařízením, LCD televizorem, lednicí a volným připojením na WiFi síť. Na všech pokojích je našim hostům k dispozici i Skalský sprchový gel 2v1 s vůní černé aronie.


Návštěvníkům je k dispozici krytý bazén s protiproudem a dnovou vířivkou, sauna, kulečníkové stoly, stolní fotbal až pro 8 osob, 2x stolní tenis, elektronické šipky nebo dětský koutek. V letních měsících je možnost využít přilehlý Skalský rybník ke koupání, rybaření a k projížďkám na lodičkách.


Více informací o Hotel Skalský dvůr


Hotel Skalský Dvůr Vysočina
Welllness v hotelu Skalský Dvůr

Vysočina

Vítejte na Vysočině v chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy, v jedné z posledních nedotčených oáz čisté a klidné přírody v srdci Česka. Nejvyšším vrcholem Žďárských vrchů je Devět skal, k dalším přírodním zajímavostem Žďárských vrchů patří Žákova hora nebo skalní útvar Čtyři palice. Oblast je ideální jak pro letní tak pro zimní turistiku a je protkána stovkami kilometrů turistických i cyklistických tras. Kromě přírodních krás se zde nacházejí také historické a kulturní památky jako hrad Pernštejn, královské město Polička, zřícenina hradu Zubštějn nebo památka UNESCO kostel na Zelené hoře.


Hotel Skalský dvůr letecký pohled
Hotel Skalský dvůr okolí


Časté otázky

Cvičení je vhodné od 5ti do 100 let. Takže můžou se zapojit děti, rodiče, ale i prarodiče.
Určitě může přijet. Jen jestli chcete výhodnou cenu, budete s někým jiným na pokoji. Proto pokud máte kamaráda či kamarádku, tak jeďtě nejlépe spolu, koho nebolí záda ;-). Můžete být na pokoji sami, ale příplatek je 50% celkové ceny zájezdu. Vaši variantu napiště do poznámky. Můži můžou taky, ale nemůžeme garantovat místo pro ně, protože sam můži se tak často nehlásí a nejde to bohužel párovat s ženami.
Ano, cvičení je ráno a pak pozdní odpoledne, aby jste mohli poznávat okolí a měli čas na relax.
Ano, sami jsme zkoušeli cestu autobusem z Prahy a je to fajn. Z Prahy je možné jet v 12:45 či 13:45 z Praha - Knížecí do Stachy "Zadov Churáňov hotel" a v neděli v 13:35 jede přímý autobus až do Prahy. ;-)

Reference na pobyty STOP BOLESTI ZAD

Ceník

Možnost dokoupit:
1h konzultace SM Systému 1200 Kč

Kontakt

telefon: 777 755 196

email: info@stopbolestizad.cz

Rezervační údaje

Souhlasím s obchodními podmínkami, se zásady pro ochranu osobních údajů.

STOP BOLESTI ZAD s.r.o.

Vzdělávací a pohybové centru, které pořádá kurzy SM Systému základní a pokročilé pro doktory, fyzioterapeuty, maséry, trenéry, pacienty... Kurzy pořádá převážně v Praze, ale vzdělává i rehabilitační pracovníky po celé ČR a v zahraničí.

Projekty

Portál zaměřující se na bolesti zad a majitel registrované obchodní značky STOP BOLEST ZAD.


KONTAKT

STOP BOLESTI ZAD s.r.o.
Vinohrady - nám. Jiřího z Poděbrad
Vinohradská 163/107, Praha 3, 130 00

 info@stopbolestizad.cz
 +420 777 755 192


ONLINE PLATBY

Copyright 2011-2021 © StopBolestiZad.cz All Rights Reserved. Created by STOP BOLESTI ZAD s.r.o.