SM Systém cvičení v hotelu Stella - Špičák na Šumavě | StopBolestiZad.cz

POBYT S CVIČENÍM SM SYSTÉM V HOTELU STELLA (ŠPIČÁK) NA ŠUMAVĚ

Využijte prodloužený víkend nebo celý týden k relaxaci a regeneraci vašich zad v srdci Šumavy. Každý den vás čeká teoretická část, která je nezbytná pro pochopení metody a správné provedení cviků, a dvakrát denně probíhá skupinové cvičení SM Systému. V ceně programu je zahrnuto ubytování s polopenzí (snídaně formou švédských stolů a večeře jako samoobslužný bufet s výběrem jídel).

Cena programu s ubytováním:
Pobyt na 3 noci s polopenzí a cvičením od 5 950 Kč/os
Pobyt na 7 nocí s polopenzí a cvičením od 11 950 Kč/os


Termíny pobytu v hotelu Stella v oblasti Špičák na Šumavě

Wellness pobyt v hotelu STELLA (Špičák) na Šumavě
08.08. - 11.08. 2024 - obsazeno
Wellness pobyt v hotelu STELLA (Špičák) na Šumavě s Romanem Nesvadbou s cvičením SM systém 2x denně, nácvik chůze s hůlkami a přednášky jak dát STOP BOLESTI ZAD.
6 590 Kč
Wellness pobyt v hotelu STELLA (Špičák) na Šumavě
26.09. - 29.09. 2024
Wellness pobyt v hotelu STELLA (Špičák) na Šumavě s Romanem Nesvadbou s cvičením SM systém 2x denně, nácvik chůze s hůlkami a přednášky jak dát STOP BOLESTI ZAD.
6 350 Kč
Wellness pobyt v hotelu STELLA (Špičák) na Šumavě
05.12. - 08.12. 2024
Wellness pobyt v hotelu STELLA (Špičák) na Šumavě s Romanem Nesvadbou s cvičením SM systém 2x denně, nácvik chůze s hůlkami a přednášky jak dát STOP BOLESTI ZAD.
6 230 Kč

PROGRAM SM SystémU PRO ZAČÁTEČnÍKY

Program je určen pro všechny, kteří se rozhodli jednou pro vždy zatočit s bolestmi zad. Nejedná se o zázrak na počkání, ale o účinný návod, jak zbavit tělo špatných pohybových návyků a navrátit ho do rovnováhy. Naučíme vás 12 základních cviků SM systému pro domácí cvičení, rozdělených do dvou kategorií: šest cviků ve stoje a šest cviků na židličce, určených pro ty, pro které je cvičení ve stoje náročné nebo bolestivé. Program dále zahrnuje večerní přednášky o základních principech metody, její aplikaci a použitelnosti v rámci různých zdravotních stavů, vedené certifikovaným lektorem z pohybových center STOP BOLESTI ZAD. Program byl navržen tak, aby účastníci měli dostatek času na procházky a výlety v okolí, což umožní regeneraci těla i mysli.

PROGRAM SM Systém PRO mírně POKROČILÉ

Program je určen pro ty, kteří již pod vedením cvičili základních 6 cviků SM systému a chtějí rozšířit své dovednosti o pokročilé verze těchto cviků a naučit se cviky čísla 7 až 11, a zdokonalit se v technice zdravé chůze s holemi. Tento program předpokládá, že účastníci mají zkušenosti s cvičením SM systém pod osobním vedením, což je klíčové pro zařazení do skupiny pokročilých.

Denní program

V rámci tohoto programu získáte celkem 14 hodin intenzivního vzdělávání a cvičení. Tento čas je strategicky rozdělen mezi praktické cvičení a teoretické přednášky, což vám poskytne komplexní pochopení a dovednosti potřebné pro zlepšení vašeho zdraví a pohybového aparátu, vše za výhodnou cenu.

  • Cvičení SM systému: Každé ráno a večer 55 minut intenzivního cvičení pro dynamický start a relaxační konec dne.
  • Přednášky:
    • 1. den: Základy SM systému - Co vše musím vědět, aby mi cvičení pomohlo.
    • 2. den: Osobní přínos SM systému - Jak metoda může pomoci při specifických zdravotních problémech.
    • 3. den: Výběr cviků - Jak si vybrat vhodné cviky SM systému, aby nedošlo k újmě.
  • Nácvik chůze s holemi: Tři půlhodinové lekce zaměřené na techniku a výhody zdravé chůze, pro zlepšení vaší pohyblivosti a stability.
  • Procházky: Dvě 1,5 hodinové procházky v krásném okolí, ideální pro aplikaci naučených principů a pro regeneraci těla i mysli.
OBJEDNAT


Hotel Medlov Vysočina
Pokoj hotelu Medlov

Hotel STELLA ***

Tříhvězdičkový horský hotel Stella se nachází v náručí šumavských obrů v těsné blízkosti jednoho z nejvyšších vrcholů Šumavy, hory Špičák. Kraj skřítků a obrů láká k návštěvě tohoto překrásného místa, které ve všech ročních obdobích nabízí nepřeberné množství zážitků. Turistické výlety na některé z nedalekých jezer, putování za krásami majestátních hradů, lyžařské zážitky v lyžařském areálu Špičák, lákající milovníky zimních sportů nejprudší sjezdovkou v České republice, a nepřeberné množství běžkařských tratí v zimě a cyklostezek v létě, které se nachází v těsné blízkosti hotelu Stella, z něj činí ideální výchozí bod pro Vaši celoroční dovolenou plnou nezapomenutelných zážitků.


Hotel Medlov Vysočina
Pokoj hotelu Medlov

Šumava

Vítejte na Šumavě, v pohoří s nejčistším vzduchem a s nezachovalejší krajinou. Zdejší příroda je jako stvořená pro aktivní trávení volného času a to v každém ročním období. V zimě zde můžete lyžovat, běžkovat, sáňkovat, nebo provozovat jiné zimní aktivity, jejichž základní přehled můžete najít na našich stránkách. V ostatních obdobích je Šumava rájem pro turisty a cykloturisty. Na své si přijdou samozřejmě i milovníci kulturních, technických i historických památek.


Pokoj hotelu Medlov
Hotel Medlov Vysočina


Časté otázky

Cvičení je vhodné od 5 do 100 let. Takže můžou se zapojit děti, rodiče, ale i prarodiče.
Určitě můžete přijet. Pokud si přejete výhodnou cenu, budete ubytováni s někým jiným na pokoji. Proto pokud máte kamaráda či kamarádku, tak jeďtě nejlépe spolu, koho nebolí záda ;-). Můžete být na pokoji sami, ale příplatek je 40% celkové ceny zájezdu. Vaši variantu napište do poznámky.
Ano, cvičení probíhá ráno a v pozdním odpoledni, abyste mohli poznávat okolí a měli čas na relaxaci.
Ano, dostat se na Špičák hromadnou dopravou je možné. V 12:03 odjíždí přímý vlak z Praha-Smíchova na Špičák, který tam dorazí ve 15:28. Během dne existují další přímé spoje nebo spoje s maximálně jedním přestupem, což usnadňuje cestu do této lokality.

Reference na pobyty STOP BOLESTI ZAD

Ceník

Možnost dokoupit:
1h konzultace SM Systému 1200 Kč

Kontakt

telefon: 777 755 192

email: info@stopbolestizad.cz

Rezervační údaje

Souhlasím s obchodními podmínkami, se zásady pro ochranu osobních údajů.

STOP BOLESTI ZAD s.r.o.

Vzdělávací a pohybové centru, které pořádá kurzy SM Systému základní a pokročilé pro doktory, fyzioterapeuty, maséry, trenéry, pacienty... Kurzy pořádá převážně v Praze, ale vzdělává i rehabilitační pracovníky po celé ČR a v zahraničí.

Projekty

Portál zaměřující se na bolesti zad a majitel registrované obchodní značky STOP BOLEST ZAD.


KONTAKT

STOP BOLESTI ZAD s.r.o.
Vinohrady - nám. Jiřího z Poděbrad
Vinohradská 163/107, Praha 3, 130 00

 info@stopbolestizad.cz
 +420 777 755 192


ONLINE PLATBY

Copyright 2011-2021 © StopBolestiZad.cz All Rights Reserved. Created by STOP BOLESTI ZAD s.r.o.