SM Systém cvičení v hotelu Stella - Špičák na Šumavě | StopBolestiZad.cz

POBYT S CVIČENÍM SM SYSTÉM V HOTELU STELLA (ŠPIČÁK) NA ŠUMAVĚ

Využijte prodloužený víkend či celý týden pro relaxaci a regeneraci vašich zad v srdci Šumavy. Každý den vás čeká teoretická část nezbytná pro pochopení metody a správné provedení cviků a 2x denně skupinové cvičení. V ceně programu je zahrnuto ubytování s polopenzí(snídaně formou švédských stolů a večeře samoobslužný bufet s výběrem jídel).

Cena programu s ubytováním:
Pobyt na 3 noci, polopenze a cvičení od 4990 Kč/os
Pobyt na 7 noci, polopenze a cvičení od 9990 Kč/os


Termíny pobytu v hotelu Stella v oblasti Špičák na Šumavě


PROGRAM SM SystémU PRO ZAČÁTEČnÍKY

Program je určen pro všechny ty kteří se rozhodli zatočit s bolestmi zad jednou provždy. Nejedná se o zázrak na počkání, ale o účinný návod, jak tělo zbavit špatných pohybových návyků a opět ho vrátit do rovnováhy. Naučíme Vás 12 základních cviků SM systému, které využijete pro domácí cvičení. Tyto cviky, jsou rozděleny do 2 kategorií, a to na 6 cviků ve stoje a 6 cviků na židličce (pro osoby, pro které je cvičení ve stoje náročné či bolestivé). Součástí programu jsou večerní přednášky na téma základní principy metody, aplikace a použitelnost SM Systému u jednotlivých zdravotních potíži pod vedením certifikovaného lektora z pohybových center STOP BOLESTI ZAD. Program jsme navrhli tak, aby jste měli dostatek času na procházky a výlety po okolí, a mohli tak regenerovat tělo i mysl zároveň.

PROGRAM SM Systém PRO mírně POKROČILÉ

Program je určen pro všechny ty kteří znají základní 6 cviků SM Systému a chtějí se naučit další cviky a naučit se i zdravou chůzi s holemi .

Denní program

Cvičení(začátečníci a pokročilí):
ráno(3x/7x) a pozdní odpoledne(3x/7x)

Nácvik chůze s holemi(mírně pokročilí):
dopoledne(3x-7x)

Přednášky(začátečníci a pokročilí):
večer(3x)

Přednáška a diskuze 1. den - "Základy SM systému, co vše musím vědět, aby cvičení mi pomohlo."
Přednáška a diskuze 2. den - "Jak Vám osobně může metoda SM systém pomoci, když máte danný zdravotní problém."
Přednáška a diskuze 3. den - "Jaké cviky SM Systému jsou pro mě vhodné, abych si neublížil"Hotel Medlov Vysočina
Pokoj hotelu Medlov

Ubytování: Hotel STELLA ***

Tříhvězdičkový horský hotel Stella se nacházi v náručí šumavských obrů v těsné blízkosti jednoho z nejvyšších vrcholů Šumavy, hory Špičák. Kraj skřítků a obrů láká k návštěvě tohoto překrásného místa a ve všech ročních obdobích nabízí nepřeberné množství zážitků. Turistické výlety na některé z nedalekých jezer, putování za krásami majestátných hradů, lyžařské zážitky v lyžařském areálu Špičák, který milovníky zimních sportů láká nejprudší sjezdovkou v České republice. Nepřeberné množství běžkařských tratí v zimě a cyklostezek v létě, které se nachází v těsné blízkosti hotelu Stella, z něj činí ideální výchozí bod pro Vaši celoroční dovolenou plnou nezapomenutelných zážitků.


Hotel Medlov Vysočina
Pokoj hotelu Medlov

Šumava

Vítejte na Šumavě, v pohoří s nejčistčím vzduchem a s nezachovalejší krajinou. Zdejší příroda je jako stvoření pro aktivní trávení volného čásu a to v každém ročním období. V zimě zde můžete lyžovat, běžkovat, sáňkovat, nebo provozovat jiné zimní aktivity jejiž základní přehled můžete najít na našich stánkách. V ostatních obdobích je Šumava turistů a cykloturistů. Na své si přijdou samozřejmě i milovníci kulturních, technických i historických památek.


Pokoj hotelu Medlov
Hotel Medlov Vysočina


Časté otázky

Cvičení je vhodné od 5ti do 100 let. Takže můžou se zapojit děti, rodiče, ale i prarodiče.
Určitě může přijet. Jen jestli chcete výhodnou cenu, budete s někým jiným na pokoji. Proto pokud máte kamaráda či kamarádku, tak jeďtě nejlépe spolu, koho nebolí záda ;-). Můžete být na pokoji sami, ale příplatek je 40% celkové ceny zájezdu. Vaši variantu napiště do poznámky.
Ano, cvičení je ráno a pak pozdní odpoledne, aby jste mohli poznávat okolí a měli čas na relax.
Ano, sami jsme zkoušeli cestu vlakem a je to fajn. Pokud nespěcháte, lze dojet vlakem z Prahy či odkudkoliv do Nového Města na Moravě a pak si vzít místního taxika přímo do hotelu.

Reference na pobyty STOP BOLESTI ZAD

Ceník

Možnost dokoupit:
1h konzultace SM Systému 1200 Kč

Kontakt

telefon: 777 755 192

email: info@stopbolestizad.cz

Rezervační údaje

Souhlasím s obchodními podmínkami, se zásady pro ochranu osobních údajů.

STOP BOLESTI ZAD s.r.o.

Vzdělávací a pohybové centru, které pořádá kurzy SM Systému základní a pokročilé pro doktory, fyzioterapeuty, maséry, trenéry, pacienty... Kurzy pořádá převážně v Praze, ale vzdělává i rehabilitační pracovníky po celé ČR a v zahraničí.

Projekty

Portál zaměřující se na bolesti zad a majitel registrované obchodní značky STOP BOLEST ZAD.


KONTAKT

STOP BOLESTI ZAD s.r.o.
Vinohrady - nám. Jiřího z Poděbrad
Vinohradská 163/107, Praha 3, 130 00

 info@stopbolestizad.cz
 +420 777 755 192


ONLINE PLATBY

Copyright 2011-2021 © StopBolestiZad.cz All Rights Reserved. Created by STOP BOLESTI ZAD s.r.o.